KARIERA

Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego programistów. Tworzymy aplikacje internetowe, usługi i aplikacje desktopowe w technologii .NET. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w naszym zespole APLIKUJ!

Administrowanie bazami danych Oracle nie jest Ci obce, znasz systemy Linux/Windows, szukasz pracy w sektorze, który dynamicznie się rozwija? Dołącz do naszego zespołu a będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe zastosowania dla swojej wiedzy. 

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe techniczne i chcesz rozwijać swoje umiejętności jako administrator systemów Linux/Windows. Twoim zadaniem będzie wspieranie naszych konsultantów i klientów w zakresie projektowania rozwiązań systemowych. 

Jeśli podejmiesz nasze wyzwanie będziesz odpowiadać za realizację projektów wdrożeń Systemu Eskulap w całej Polsce. Poznasz jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów polskiej gospodarki oraz specyfikę pracy w jednostkach ochrony zdrowia. 

Jeśli chcesz stać się częścią zespołu i wspierać zespól naszych konsultantów oraz klientów w zakresie środowiska Oracle zapraszamy do współpracy. Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania, które szybko staną się częścią naszego zespołu. 

Jesteś studentem ostatnich lat informatyki i już niedługo będziesz szukać pracy? Potrzebujesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe? A może myślisz już o pracy na stałe? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DLACZEGO MEDHUB?

Producent Systemu Eskulap, firma medhub, nieustannie się rozwija i rozszerza zakres swoich usług. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań na rynku.
Może właśnie Ty pomożesz nam ten cel osiągnąć? Sprawdź stanowiska pracy, na które poszukujemy kandydatów.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas:

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Korzysta z niego ponad 100 podmiotów leczniczych (20% rynku) w całej Polsce. Tworzymy aplikacje desktopowe, aplikacje intranetowe, internetowe, usługi sieciowe, aplikacje obsługujące komunikację z urządzeniami oraz aplikacje mobilne. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji usług.

medhub to zespół zgranych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Staramy się, aby pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy i dobrze czuli się w naszej firmie. Jeżeli zechcesz dołączyć do naszego zespołu, możemy zaoferować Ci:

  • możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia jeśli Tobie na nich zależy,
  • realizowanie różnych projektów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia zawodowe,
  • kartę MultiSport,
  • przyjazną lokalizację w centrum Poznania (nad Wartą, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta) i dobry dojazd komunikacją miejską.
GÓRA