KARIERA

Szukamy pozytywnej, pełnej energii do działania osoby, która będzie na co dzień wspierać działania sekretariatu i recepcję firmy. Jeśli do nas dołączysz będziesz odpowiadać za sprawny obieg dokumentów i informacji. Będziesz współtworzyć dobrą atmosferę w naszej organizacji. Zapraszamy do rekrutacji. 

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Zespół, do którego możesz aplikować odpowiada za wdrażanie i utrzymywanie systemu Eskulap. Poszukujemy ludzi odpowiedzialnych i zaangażowanych w wyznaczone zadania.

Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Tworzymy aplikacje zarządcze i controllingowe. Jeśli chcesz rozwijać umiejętności w naszym zespole APLIKUJ!

Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu systemu klasy ERP - Impuls EVO w podmiotach medycznych. Szukamy specjalisty z obszaru KADRY I PŁACE. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w naszym zespole APLIKUJ!

Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego programistów. Tworzymy aplikacje internetowe, usługi i aplikacje desktopowe w technologii .NET. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w naszym zespole APLIKUJ!

Administrowanie bazami danych Oracle nie jest Ci obce, znasz systemy Linux/Windows, szukasz pracy w sektorze, który dynamicznie się rozwija? Dołącz do naszego zespołu a będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe zastosowania dla swojej wiedzy. 

DLACZEGO MEDHUB?

Producent Systemu Eskulap, firma medhub, nieustannie się rozwija i rozszerza zakres swoich usług. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań na rynku.
Może właśnie Ty pomożesz nam ten cel osiągnąć? Sprawdź stanowiska pracy, na które poszukujemy kandydatów.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas:

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Korzysta z niego ponad 100 podmiotów leczniczych (20% rynku) w całej Polsce. Tworzymy aplikacje desktopowe, aplikacje intranetowe, internetowe, usługi sieciowe, aplikacje obsługujące komunikację z urządzeniami oraz aplikacje mobilne. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji usług.

medhub to zespół zgranych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Staramy się, aby pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy i dobrze czuli się w naszej firmie. Jeżeli zechcesz dołączyć do naszego zespołu, możemy zaoferować Ci:

  • możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia jeśli Tobie na nich zależy,
  • realizowanie różnych projektów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia zawodowe,
  • kartę MultiSport,
  • przyjazną lokalizację w centrum Poznania (nad Wartą, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta) i dobry dojazd komunikacją miejską.
GÓRA